KONST / Litografier / Litografi 8078429
nr 807 8429
Ragnar Lindén
(1919-1989), Sverige
Litografi, Ragnar Lindén (1919-1989), 121/260, signerad-72, motivets mått: 49x39
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:57:38
11/2 20:42:52
Ragnar Lindén
Läs mer om Ragnar Lindén